Facebook KSSJ
105 let skautingu v Příbrami 1913 - 2018

Burza

V níže uvedeném seznamu si můžete vybrat a odesláním formuláře závazně objednat sběratelský materiál z nabídky KSSJ. K ceně vybraných sběratelských materiálů si prosím připočtěte cca 40 až 50 Kč na poštovné dle hmotnosti zásilky. Vše zasíláme pečlivě zabalené a pouze Doporučeně.

Odznak Skauti ve službě republice 1918 - 2018

Odznak Skauti ve službě republice   1918 - 2018Junáci a skautky byli u samotného zrodu svobodné republiky a v její prospěch už v prvních dnech konali svojí službu. Tou nejznámější je Pošta českých skautů. Od té doby skauti ještě mnohokrát prokázali, že jsou připraveni. Připomeňte si to i vy odznakem do klopy či na kroj.
Ražený odznak o průměru 3 cm s upínáním na trn s čepičkou.

Cena: 85 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka Skauti ve službě republice 1918 - 2018

Nášivka Skauti ve službě republice  1918 - 2018U zrodu svobodné republiky v roce 1918 a službou v její prospěch byli i skautky a skauti. Tou nejznámější je Pošta českých skautů. Od té doby naše služba ve prospěch republiky nepolevuje. A tím, že říkáme naše, myslíme všechny české skautky a skauty, bez rozdílu z jaké jsou organizace. Proto i naše nášivka nese symbol prosté lilie, která nás všechny spojuje.
Rozměr nášivky: 10 x 7 cm

Cena: 90 Kč
Objednat v počtu ks.

Odznak - prémiová série XXVIII. setkání sběratelů

Odznak - prémiová série XXVIII. setkání sběratelůPrémiová série odznaků z XXVIII. setkání skautských sběratelů 6. 10. 2018 Praha.
6 barevných variant je doplněno bonusový odznakem v provedení starobronz. Tento lze získat pouze koupí celé sady.

Cena: 600 Kč
Objednat v počtu ks.

Jubilejní opasková přezka - limitovaná série

Jubilejní opasková přezka - limitovaná sérieTuto výroční přezku vydáváme u příležitosti 100. výročí založení samostatného a svobodného Československa, kterému skautky a skauti sloužili, věrni svému slibu, v dobách dobrých i zlých.
Zvolili jsme pro ní stříbrnou barvu, aby nám připomínala ČESKÉHO LVA z erbu našich králů a z našeho státního znaku. LILIE uprostřed, v tomto historickém ztvárnění, byla prvním odznakem příslušnosti ke Svazu junáků - skautů RČS. V této podobě byla členům oddílů pouze propůjčována. Až později se stala odznakem slibovým, tím který nám připomíná, že skautský slib je závazkem na celý život. LIPOVÉ LÍSTKY symbolizují naší milovanou vlast a Skautský zákon s jeho deseti body. Ten zákon, který provází všechny naše kroky a my se složením slibu dobrovolně zavázali ho ctít naplňovat v každodenním životě.

Cena: 250 Kč
Objednat v počtu ks.

CDV XXVIII. setkání skautských sběratelů Praha

CDV XXVIII. setkání skautských sběratelů PrahaCDV - A - vydané u příležitosti skautského sběratelského setkání. Užita grafika krajiny od br. Jana Dočekala - Lupena a motiv odznaku setkání.
Cena: 35 Kč
Objednat v počtu ks.

Odznak - série Generace XXVIII. setkání sběratelů

Odznak - série Generace XXVIII. setkání sběratelůSérie odznaků z XXVIII. setkání skautských sběratelů 6. 10. 2018 Praha pojmenovaná Generace. Odznaky v barvách vlčat - skautů a oldskautů.
Cena: 300 Kč
Objednat v počtu ks.

Odznak - série Republika XXVIII. setkání sběratelů

Odznak - série Republika XXVIII. setkání sběratelůSérie odznaků z XXVIII. setkání skautských sběratelů 6. 10. 2018 Praha pojmenovaná Republika. Odznaky v barvách národní trikolóry.
Cena: 300 Kč
Objednat v počtu ks.

Odznak - XXVIII. setkání sk. sběratelů Praha 2018

Odznak - XXVIII. setkání sk. sběratelů Praha 2018Účastnický odznak z XXVIII. setkání skautských sběratelů 6. 10. 2018 Praha v barvě oldskautů.
Cena: 95 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka Lilie 1947 - smetanová

Nášivka Lilie 1947 - smetanováPropagační nášivka s vyobrazeným slibovým odznakem Junáka z roku 1947, se kterým naši skauti jeli na Jamboree ve Francii. Nášivka je ve vysoké kvalitě zpracování. Jemná výšivka lilie, plnoplošná výšivka pozadí a obšití overlockem, které tvoří pevný okraj nášivky (znáte ze zahraničních nášivek). Výška nášivky 5,5 cm, šířka 5,3 cm. Lilie samotná je vysoká 4,3 cm, což je pro představu asi tolik, jako má slibový odznak.
Cena: 65 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka Lilie 1947 - zelená

Nášivka Lilie 1947 - zelenáPropagační nášivka s vyobrazeným slibovým odznakem Junáka z roku 1947, se kterým naši skauti jeli na Jamboree ve Francii. Nášivka je ve vysoké kvalitě zpracování. Jemná výšivka lilie, plnoplošná výšivka pozadí a obšití overlockem, které tvoří pevný okraj nášivky (znáte ze zahraničních nášivek). Výška nášivky 5,5 cm, šířka 5,3 cm. Lilie samotná je vysoká 4,3 cm, což je pro představu asi tolik, jako má slibový odznak.
Cena: 65 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka Lilie 1947 - modrá

Nášivka Lilie 1947 - modráPropagační nášivka s vyobrazeným slibovým odznakem Junáka z roku 1947, se kterým naši skauti jeli na Jamboree ve Francii. Nášivka je ve vysoké kvalitě zpracování. Jemná výšivka lilie, plnoplošná výšivka pozadí a obšití overlockem, které tvoří pevný okraj nášivky (znáte ze zahraničních nášivek). Výška nášivky 5,5 cm, šířka 5,3 cm. Lilie samotná je vysoká 4,3 cm, což je pro představu asi tolik, jako má slibový odznak.
Cena: 65 Kč
Objednat v počtu ks.

Odznak Svojsíkova lilie - starostříbro

Odznak Svojsíkova lilie - starostříbroU příležitosti 140. výročí narození bratra A. B. Svojsíka vydal KSSJ retro lilii.
Jedná se o zcela unikátní variantu, kterou v originále známe pouze v jednom dochovaném kuse.
Výška 44 mm, povrchová úprava starostříbro - stíraný oxid, zapínání šanýr s pojistkou.
Dodává se v průhledné etui s tmavomodrým podkladem.

Cena: 120 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka KSSJ - Velká

Nášivka KSSJ - VelkáVelká klubová nášivka určená k propagaci KSSJ. Nášivka je určená k nošení na bundě, košili (nikoli krojové Junáka), mikině, ... Velikost nášivky - průměr 7 cm.
Cena: 100 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka KSSJ - Malá (krojová)

Nášivka KSSJ - Malá (krojová)Malá členská nášivka KSSJ určená k nošení na kroji či tábornické košili. Nosí se našitá na pravém rukávu u skautského kroje pod znakem mezinárodní organizace (WOSM, WAGGGS, ISGF, WFIS), nad všemi ostatními nášivkami (kurzy, akce, odborky, ...). Na tábornické košili dle pravidel spolku, oddílu či klubu. Velikost nášivky - průměr 5 cm.
Nášivku prodáváme jen našim řádně registrovaným členům a členům Kruhu přátel KSSJ!

Cena: 60 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka Historická lilie - smetanová s obrubou.

Nášivka Historická lilie - smetanová s obrubou.Propagační nášivka ve vysoké kvalitě zpracování. Jemná výšivka lilie, plnoplošná výšivka pozadí a obšití overlockem, které tvoří pevný okraj nášivky (znáte ze zahraničních nášivek). Výška nášivky 5,5 cm, šířka 5,3 cm. Lilie samotná je vysoká 4,3 cm, což je pro představu asi tolik, jako má slibový odznak.
Cena: 65 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka Historická lilie - modrá s obrubou

Nášivka Historická lilie - modrá s obrubouPropagační nášivka ve vysoké kvalitě zpracování. Jemná výšivka lilie, plnoplošná výšivka pozadí a obšití overlockem, které tvoří pevný okraj nášivky (znáte ze zahraničních nášivek). Výška nášivky 5,5 cm, šířka 5,3 cm. Lilie samotná je vysoká 4,3 cm, což je pro představu asi tolik, jako má slibový odznak.
Cena: 65 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka Znak Junáka - smetanová s obrubou.

Nášivka Znak Junáka - smetanová s obrubou.Propagační nášivka ve vysoké kvalitě zpracování. Jemná výšivka lilie, plnoplošná výšivka pozadí a obšití overlockem, které tvoří pevný okraj nášivky (znáte ze zahraničních nášivek). Výška nášivky 5,5 cm, šířka 5,3 cm.
Cena: 65 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka Znak Junáka - zelená

Nášivka Znak Junáka - zelenáPropagační nášivka ve vysoké kvalitě zpracování. Jemná výšivka lilie, plnoplošná výšivka pozadí a obšití overlockem, které tvoří pevný okraj nášivky (znáte ze zahraničních nášivek). Výška nášivky 5,5 cm, šířka 5,3 cm.
Cena: 65 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka Znak Junáka - modrá

Nášivka Znak Junáka - modráPropagační nášivka ve vysoké kvalitě zpracování. Jemná výšivka lilie, plnoplošná výšivka pozadí a obšití overlockem, které tvoří pevný okraj nášivky (znáte ze zahraničních nášivek). Výška nášivky 5,5 cm, šířka 5,3 cm.
Cena: 65 Kč
Objednat v počtu ks.

DOČASNĚ VYPRODÁNO TZ České skautské muzeum

DOČASNĚ VYPRODÁNO TZ České skautské muzeumTuristická známka České skautské muzeum
Cena: 35 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka České skautské muzeum - částečná výšivka

Nášivka České skautské muzeum - částečná výšivkaPropagační nášivka pro návštěvníky, příznivce a přátele Českého skautského muzea. Je odlišná od původní z roku 2015 podobou i velikost. Je na ní už upravené a modernizované logo Českého skautského muzea. Nášivka je provedena částečnou výšivkou na podkladové textilii.
(obrázek tvar zkresluje díky nafocení pod úhlem)

Cena: 70 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka České skautské muzeum - plná výšivka

 Nášivka České skautské muzeum - plná výšivkaPropagační nášivka pro návštěvníky, příznivce a přátele Českého skautského muzea. Je odlišná od původní z roku 2015 podobou i velikost. Je na ní už upravené a modernizované logo Českého skautského muzea. Nášivka je provedena plnoplošnou výšivkou.
(obrázek tvar zkresluje díky nafocení pod úhlem)

Cena: 100 Kč
Objednat v počtu ks.

Odznak České skautské muzeum

Odznak České skautské muzeumOdznak ražený z tombaku, vybarvený. Upínání svislá zapichovací jehlice.
Cena: 70 Kč
Objednat v počtu ks.

Klíčenka České skautské muzeum

Klíčenka České skautské muzeumKožená klíčenka z přírodní hovězí kůže
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

Odznak XXIV. setkání skautských sběratelů 2014

Odznak XXIV. setkání skautských sběratelů 2014Odznak ražený z tombaku, částečně vybarvený. Upínání 2x trn s čepičkou.
Cena: 80 Kč
Objednat v počtu ks.

CDV XXIV. setkání skautských sběratelů 4. 10. 2014

CDV XXIV. setkání skautských sběratelů 4. 10. 2014CDV s přítiskem XXIV. setkání skautských sběratelů 4. 10. 2014 s otiskem strojového razítka k dané příležitosti.
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

CDV XXV. setkání skautských sběratelů Praha

CDV XXV. setkání skautských sběratelů PrahaCDV s přítiskem XXV. setkání skautských sběratelů Praha a otiskem strojového příležitostného razítka. Autorem návrhu razítka je kamarád Windy Bill (Karel Venzara). Autorem grafiky přítisku je bratr Bobr (Michael Kučera) za použití části grafiky Windy-Billa. Do celku graficky zpracoval bratr Jack (Martin Krček)
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

Obálka XXV. setkání skautských sběratelů Praha

Obálka XXV. setkání skautských sběratelů PrahaObálka s přítiskem XXV. setkání skautských sběratelů Praha a otiskem strojového příležitostného razítka. Autorem návrhu razítka je kamarád Windy Bill (Karel Venzara). Autorem grafiky přítisku je bratr Bobr (Michael Kučera) za použití části grafiky Windy-Billa. Do celku graficky zpracoval bratr Jack (Martin Krček)
Cena: 35 Kč
Objednat v počtu ks.

Klíčenka CEJ 2014

Klíčenka CEJ 2014Kožená klíčenka z přírodní hovězí kůže
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

XIV. valný sněm Junáka Litomyšl - barevný

XIV. valný sněm Junáka Litomyšl - barevnýOdznak XIV. valný sněm Junáka Litomyšl - barevný
Cena: 60 Kč
Objednat v počtu ks.

Pamětní list VSJ Litomyšl 2014 - číslovaný

Pamětní list VSJ Litomyšl 2014 - číslovanýPamětní list Valný sněm Junáka Litomyšl 2014 - číslovaný (číslo na fotografii pouze ilustrační, nelze garantovat, jaké obdržíte). Formát A5. tištěno na tvrdém lesklém papíře.
Cena: 15 Kč
Objednat v počtu ks.

Nášivka Skautský den na Mladějovské úzkorozchodce

Nášivka Skautský den na Mladějovské úzkorozchodce Vkusná a jednoduchá nášivka se znakem akce a barevným základem, vysoké kvality zpracování, obruba provedena overlockem.
Cena: 60 Kč
Objednat v počtu ks.

XXIII. setkání skautských sběratelů 2013

XXIII. setkání skautských sběratelů 2013Odznak - XXIII. setkání skautských sběratelů 5. 10. 2013. Upínání svislá zapichovací jehlice.
Cena: 65 Kč
Objednat v počtu ks.

XXI. setkání skautských sběratelů 2011 - barevný

XXI. setkání skautských sběratelů 2011 - barevnýOdznak - XXI. setkání skautských sběratelů Praha, 8. října 2011, barevný, zapínání na pin (trn s čepičkou)
Cena: 60 Kč
Objednat v počtu ks.

XXI. setkání skautských sběratelů 2011 - bronzový

XXI. setkání skautských sběratelů 2011 - bronzovýOdznak - XXI. setkání skautských sběratelů Praha, 8. října 2011, bronzový, zapínání na pin (trn s čepičkou)
Cena: 60 Kč
Objednat v počtu ks.

Junák 1990

Junák 1990Odznak Junák 1990
Cena: 15 Kč
Objednat v počtu ks.

Ivančena 1946 - 2006

Ivančena 1946 - 2006Odznak Ivančena 1946 - 2006
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

Fénix 97 - mezinárodní skautské setkání Praha

Fénix 97 - mezinárodní skautské setkání  Praha Odznak Fénix 97 - mezinárodní skautské setkání Praha
Cena: 10 Kč
Objednat v počtu ks.

Euroscout 2004 Praha

Euroscout 2004 PrahaOdznak Euroscout Praha
Cena: 80 Kč
Objednat v počtu ks.

80 let skautingu v Brně - tmavě zelený

80 let skautingu v Brně - tmavě zelenýOdznak 80 let skautingu v Brně 1915 - 1995
Cena: 10 Kč
Objednat v počtu ks.

80 let skautingu v Brně - světle zelený

80 let skautingu v Brně - světle zelenýOdznak 80 let skautingu v Brně 1915 - 1995
Cena: 10 Kč
Objednat v počtu ks.

75 skautingu v Brně

75 skautingu v BrněOdznak 75 skautingu v Brně
Cena: 5 Kč
Objednat v počtu ks.

XX. setkání KSSJ Praha 2010 - bronz

XX. setkání KSSJ Praha 2010 - bronzOdznak XX. setkání Klubu skautských sběratelů Junáka Praha 9. 10. 2010
Cena: 60 Kč
Objednat v počtu ks.

XIX. setkání sk. sběratelů Praha 2009 - barva

XIX. setkání sk. sběratelů Praha 2009 - barvaOdznak 20 let obnovy Junáka XIX. setkání skautských sběratelů Praha 2009
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

XIX. setkání sk. sběratelů Praha 2009 - bronz

XIX. setkání sk. sběratelů Praha 2009 - bronzOdznak 20 let obnovy Junáka XIX. setkání skautských sběratelů Praha 2009
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

XVIII. setkání skautských sběratelů Praha 2008

XVIII. setkání skautských sběratelů Praha 2008Odznak XVIII. setkání skautských sběratelů 90 let pošty českých skautů Praha 4. říjen 2008 KSSJ
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

XVII. setkání sběratelů Praha 2007

XVII. setkání sběratelů Praha 2007Odznak XVII. setkání sběratelů Praha - 13. X. 2007 100 let světového skautingu
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

XII. (XVI.) setkání sk. sběratelů 2006 - barva

XII. (XVI.) setkání sk. sběratelů 2006 - barvaOdznak XII. (správně XVI.) setkání skautských sběratelů Praha 7. X. 2006
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

XV. setkání sk. sběratelů Praha 2005 - zelený

XV. setkání sk. sběratelů Praha 2005 - zelenýOdznak XV. setkání skautských sběratelů Praha 15. X. 2005
Cena: 35 Kč
Objednat v počtu ks.

XV. setkání sk. sběratelů Praha 2005 - modrý

XV. setkání sk. sběratelů Praha 2005 - modrýOdznak XV. setkání skautských sběratelů Praha 15. X. 2005
Cena: 35 Kč
Objednat v počtu ks.

XIII. setkání KSSJ Praha 18. 10. 2003

XIII. setkání KSSJ Praha 18. 10. 2003Odznak XIII. setkání KSSJ Praha 18. 10. 2003
Cena: 35 Kč
Objednat v počtu ks.

XII. setkání skautských sběratelů 2002

XII. setkání skautských sběratelů 2002Odznak XII. setkání skautských sběratelů 90 let českého skautingu 19. 10. 2002
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

XI. setkání skautských sběratelů Praha 2001

XI. setkání skautských sběratelů Praha 2001Odznak XI. setkání skautských sběratelů Praha 13. 10. 2001
Cena: 50 Kč
Objednat v počtu ks.

V. setkání skautský sběratelů Praha 21. 10. 95

V. setkání skautský sběratelů Praha 21. 10. 95Odznak V. setkání skautský sběratelů Praha 21. 10. 95.
Cena: 25 Kč
Objednat v počtu ks.

XIII. sněm Junáka Kolíně 2011 - barevný

XIII. sněm Junáka Kolíně 2011 - barevnýOdznak XIII. valný sněm Junáka v Kolíně 15. - 17. dubna 2011
Cena: 50 Kč
Objednat v počtu ks.

XIII. sněm Junáka Kolíně 2011 - bronzový

XIII. sněm Junáka Kolíně 2011 - bronzovýOdznak XIII. valný sněm Junáka v Kolíně 15. - 17. dubna 2011
Cena: 50 Kč
Objednat v počtu ks.

Skautský rok 2001 - 2002 - trn s čepičkou

Skautský rok 2001 - 2002 - trn s čepičkouOdznak Skautský rok 90 let českého skautingu 2001 - 2002. Upínání trn s čepičkou.
Cena: 60 Kč
Objednat v počtu ks.

Skautský rok 2001 - 2002 - jehla

Skautský rok 2001 - 2002 - jehlaOdznak Skautský rok 90 let českého skautingu 2001 - 2002. Upínání zapichovací jehlice.
Cena: 60 Kč
Objednat v počtu ks.

XII. valný sněm Junáka Havířov 2008

XII. valný sněm Junáka Havířov 2008Odznak XII. valný sněm Junáka Havířov 11. - 13. 2008
Cena: 50 Kč
Objednat v počtu ks.

X. sněm Junáka 19. - 21. 10. 2001 Vsetín

X. sněm Junáka 19. - 21. 10. 2001 VsetínOdznak X. sněm Junáka 19. - 21. 10. 2001 Vsetín
Cena: 5 Kč
Objednat v počtu ks.

VYPRODÁNO V. junácký sněm Praha 25. - 26. 4. 1992

VYPRODÁNO V. junácký sněm Praha 25. - 26. 4. 1992DOČASNĚ VYPRODÁNO
Odznak V. junácký sněm Praha 25. - 26. 4. 1992

Cena: 5 Kč
Objednat v počtu ks.

Pamětní list - černotisk Poštovní muzeum

Pamětní list - černotisk Poštovní muzeumVýstavy 2002 - Den skautských sběratelů - Poštovní muzeum Praha 1 19. 10. 2002 Číslovaný - různá čísla.
Cena: 50 Kč
Objednat v počtu ks.

DOČASNĚ VYPRODÁNO Spona na šátek - turbánek - limi

DOČASNĚ VYPRODÁNO Spona na šátek - turbánek - limiLimitovaná série u příležitosti 100 výročí služby skautů republice.
Povrchová úprava je starostříbro s úpravou stíraným oxidem a svou barvou odkazuje na dvouocasého lva z našeho státního znaku.
Ústředním motivem je znak Junáka, doplněný o Uzel přátelství a lipové ratolesti. Ty symbolizují naši vlast a svými lístky i deset bodů skautského zákona. Turbánek lze použít jako cenu pro vítěze měsíčního či táborového bodování, jako ocenění rádkyň a rádců, nejlepších světlušek, skautek, vlčat či skautů. Může se stát i vkusný dárkem k výročí, oceněním, upomínkou pro zahraniční skauty nebo prostě čenžovací drobnůstkou na jamboree.

Cena: 130 Kč
Objednat v počtu ks.

DOČASNĚ VYPRODÁNO Odznak RS Sloužím - starobronz

DOČASNĚ VYPRODÁNO Odznak RS Sloužím - starobronzOdznak pro rovery a rangers s jejich symbolikou a heslem. Ražený z tombaku, výška 4,5 cm, šířka 3 cm, upínání 2x PIN (trn s čepičkou) nad sebou. Povrchová úprava stíraný oxid - starobronz.
Cena: 120 Kč
Objednat v počtu ks.

DOČASNĚ VYPRODÁNO Odznak Svojsíkova lilie - starom

DOČASNĚ VYPRODÁNO Odznak Svojsíkova lilie - staromU příležitosti 140. výročí narození bratra A. B. Svojsíka vydal KSSJ retro lilii.
Jedná se o zcela unikátní variantu, kterou v originále známe pouze v jednom dochovaném kuse.
Výška 44 mm, povrchová úprava staromosaz - stíraný oxid, zapínání šanýr s pojistkou.

Cena: 80 Kč
Objednat v počtu ks.

VYPRODÁNO Nášivka Historická lilie - zelená s obru

VYPRODÁNO Nášivka Historická lilie - zelená s obruDOČASNÉ VYPRODÁNO
Propagační nášivka ve vysoké kvalitě zpracování. Jemná výšivka lilie, plnoplošná výšivka pozadí a obšití overlockem, které tvoří pevný okraj nášivky (znáte ze zahraničních nášivek). Výška nášivky 5,5 cm, šířka 5,3 cm. Lilie samotná je vysoká 4,3 cm, což je pro představu asi tolik, jako má slibový odznak.

Cena: 65 Kč
Objednat v počtu ks.

DOČASNĚ VYPRODÁNO Domovenka Junák - český skaut

DOČASNĚ VYPRODÁNO Domovenka Junák - český skautRetro domovenka dle prvorepublikového vzoru, vydaná jako příležitostná nášivka, když se Junák - svaz skautů a skautek ČR po sto letech vrátil ke svému historicky prvnímu spolkovému názvu.
Cena: 30 Kč
Objednat v počtu ks.

DOČASNĚ VYPRODÁNO Kovová spona na šátek - turbánek

DOČASNĚ VYPRODÁNO Kovová spona na šátek - turbánekKovový turbánek svým ztvárněním navazuje na jubilejní odznak a sponu Junák - český skaut. Autorem grafického návrhu je bratr Luke. Turbánek je zhotoven z mosazného plechu s výraznou reliéfní ražbou. Ústředním motivem je znak Junáka, doplněný o Uzel přátelství a lipové ratolesti. Ty symbolizují naši vlast a svými lístky i deset bodů skautského zákona. Turbánek lze použít jako cenu pro vítěze měsíčního či táborového bodování, jako ocenění rádkyň a rádců, nejlepších světlušek, skautek, vlčat či skautů. Může se stát i vkusný dárkem k výročí, oceněním, upomínkou pro zahraniční skauty nebo prostě čenžovací drobnůstkou na jamboree.
Cena: 120 Kč
Objednat v počtu ks.

VYPRODÁNO XII. (XVI.) setkání sk. sběratelů 2006 -

VYPRODÁNO XII. (XVI.) setkání sk. sběratelů 2006 -Odznak XII. (správně XVI.) setkání skautských sběratelů Praha 7. X. 2006 - bronz
Cena: 40 Kč
Objednat v počtu ks.

VYPRODÁNO Poradní skála 2013 - nášivka

VYPRODÁNO Poradní skála 2013 - nášivkaNášivka k setkání vedoucích vlčat a světlušek "Poradní skála" v roce 2013.
Cena: 35 Kč
Objednat v počtu ks.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Ulice a číslo domu:
Město:
PSČ:
Kolik je 8+7?:
Vytvořil Pavel Novotný © 2011 - 2015.
Za obsah zodpovídá KSSJ.